Adhatnánk azt a címet a bejegyzésnek, hogy 6:3 avagy a szerencse forgandó.
Írom is, hogy miért. Nemrégiben csatlakozva a PHWTCC táborához,
már a 2. futamra készültünk november végén.
A futam December 1-én lett megtartva.  2x 14 kör + felvezető.
A pálya nem ismeretlen, hiszen akár HRC akár FRC akár más ligáknál itt is megfordultunk már jónéhányszor.
Csak az autó volt "más". Néhány kör kötelező jelleggel, és meg is van az induláshoz szükséges limit.
Először csak legyen meg a limit, majd kezdődhet a setupolás.
1:34, majd 1:33 aztán csak meg lett az 1:32:970. Ezzel nagyjából a mezőny közepére futotta az időnk.
Eljött hát a verseny napja, mindenki felkészülten várja a kockás zászlót.
Az időmérőn a 3. helyet sikerült megfogni, mondhatni örjöngött a csapat,
hiszen olyan nevet tudtunk magunk mögé, mint Gyuszi, Sztamás, Baly1.
Nekünk már jókedvvel indult a rajt.
Első versenyen jól rajtoltunk, nem volt gond,
ám az egyik kanyarban a hideg gumik miatt egy kicsit drifteltünk, emiatt lecsúsztunk a pályáról.

ph7_1385981027.jpg_550x350
Gyuszi és Sztamás ezt kihasználva elmentek mellettünk.
Semmi baj, vissza 2 padló.
A 6. körben Sztamást sikerült megelőzni, majd loholtunk Gyuszi után.
Sikerült beérni, szoros csatázás kezdődött el.
Féktáv, szélárnyék kihasználása, majd a 10. körben megelőztük majd megelőzött, és újra megelőztük.
A 12. körben végleg megelőztük, így a kockás zászló a 3. helyen intett le minket.
Öröm, boldogság happy end.
15 perc szünet, ekkor a szerelőink a kisebb horpadásokat,
javították valamint új kerekeket tettek fel.

2. rajt.
7. pozícióból  indultunk, de sajnos ismét a hideg gumik miatt sajnos Sztamas és Lacuss elment mellettünk.
ph6_1385981046.jpg_550x350
Sebaj, megyünk tovább. 2. körben a célegyenesnél a féktávot elmértük, így Lacuss sajnos belénk csúszott,
mi ellenkormányoztunk de már késő volt, a kocsi jobb elejével a gumifalat megigazítottuk.

ph5_1385981079.jpg_550x350

Dzsaver és Mosby is leelőzött. Ilyen a popszakma, újra vissza 2 padló, és tűz Csucsu.
A sikánok után sajnos Nimroad elvesztette az uralmát az Alfa felett és kicsúszott,
sajnos elénk, így a kocsi bal elejét lerongyoltuk, de úgy istenesen.
ph4_1385981099.jpg_550x350
Elment a bal eleje, sajnos ez van. De nem adtuk fel, megannyi baj után csak hajtottunk,
csak mentünk előre. Dzsaver a láthatáron.
ph3_1385981176.jpg_550x350
7. körben megelőztük,
de a 9. körben sajnos elvesztettük a ritmust, így visszaelőzött.
10. körben mégis sikerült újra megelőzni, majdmár csak a visszapillantóban láttuk.
Oké, nincs sok hátra, húzzunk bele. Baly1 a pálya széléről jön vissza,
sikerül ugyan megelőzni, de elkezdődött az adok kapok.
ph2_1385981156.jpg_550x350
14. körben őt is sikerült megelőzni, így a 6. helyen értünk célba.
Az autó eleje sajnos K.O mehet a kukába.
Sebaj, a szponzorok ebben segítenek, jönnek új alkatrészek a következő versenyre.